Villa met privézwembad tussen de wijngaarden

Add to favourites

Accommodatie details

Huiscode:
FR.46700.05

Aantal sterren:
Type:
Vakantiehuis
Regio:
Lot
Plaats:
Vire sur Lot
Omheinde tuin:
Nee
Wifi:
Ja
Privé zwembad:
Ja
Personen:
10
Honden :
0
Slaapkamers:
5
Airco:
Ja
Badkamers:
5
Oppervlakte:
220m²
Vragen?

internet
magnetron
tv
vaatwasser
privé zwembad
kinderbed

Beschrijving
Deze moderne ingerichte villa is gelegen tussen de wijngaarden van Chateau Famaey en Pinaraie, nabij de rivier de Lot. Ontbijt gezellig samen aan de grote eettafel en proost op het goede leven vanaf het ruime, overdekte terras dat uitkijkt over de wijngaarden en de vallei. Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer waardoor je geniet van volop privacy. Leven als een god in Frankrijk! Terwijl je in deze prachtige streek vertoeft, is een bezoek aan een van de vele wijnhuizen een must. Laat je betoveren door de rijke smaken van de lokale Malbec-wijnen, misschien vergezeld door een heerlijk stuk kaas uit de regio? Ontdek de levendige eetmarkten in de pittoreske dorpjes, waar muziek en gezelligheid hand in hand gaan. Voor cultuurliefhebbers zijn de 13e-eeuwse kastelen Bonaguil en Biron onmisbaar, evenals de bruisende donderdagmarkt van Monpazier
Bij aankomst zijn de bedden opgemaakt Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade én een behoorlijke vergoeding in rekening brengen Deze accommodatie wordt alleen verhuurd aan familiegroepen Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek

Indeling
Begane grond: (woonkamer(TV(geen Nederlandse zender(s)), zithoek, draadloos muzieksysteem, stereo-installatie), open keuken(eettafel, broodrooster, fornuis(4 kookplaten, inductie), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, koel-/vriescombinatie, Staafmixer), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, wc, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2-pers. bed, douche, wastafel, wc, airconditioning), wasruimte(koelkast, wasdroger, wasmachine), wc) Op de 1e etage: (slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, wc, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, wc, airconditioning), slaapkamer met badkamer(2x 1-pers. bed, douche, wastafel, wc, airconditioning)) verwarming(elektrisch, via airconditioning), terras(privé, overdekt), tuin(privé, verlicht), tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, zwembad(privé, buiten, wateralarm, 8 x 4 m., diepte: 1.5m, geopend van Mei t/m Sep), jeu de boules baan, kinderbed (excl. beddengoed), lounge set

  Het vakantiehuis

Bos:
Centrum:
Meer:
Supermarkt:
Restaurants:
Openbaar vervoer:
Uitgaan:
Aan zee:

Ervaringen voor deze accommodatie

Méau - aankomst: 1/9/2024
Zeer aangenaam verblijf. Goed gelegen huis midden in de wijngaarden, niet ver van de winkels en veel te bezoeken. De kamers zijn goed uitgerust, met douches, wastafels en wc"s in elke kamer. We waren met 10 personen en we hadden een geweldige week.

Charbonneau - aankomst: 18/5/2023
Ruim en functioneel huis. We waren met 5 koppels en ieder had zijn eigen privé ruimte. Ideaal gelegen om de regio te verkennen. Ik zou deze villa aanbevelen en zou het graag opnieuw huren.

Beschikbaarheid

dinsdag 24-09-2024  tot  vrijdag 27-09-2024
(3 overnachtingen)€ 631,06
dinsdag 24-09-2024  tot  zaterdag 28-09-2024
(4 overnachtingen)€ 784,77
dinsdag 24-09-2024  tot  zondag 29-09-2024
(5 overnachtingen)€ 938,45
dinsdag 24-09-2024  tot  maandag 30-09-2024
(6 overnachtingen)€ 1.092,14
dinsdag 24-09-2024  tot  dinsdag 01-10-2024
(7 overnachtingen)€ 1.245,83
dinsdag 24-09-2024  tot  woensdag 02-10-2024
(8 overnachtingen)€ 1.399,51
dinsdag 24-09-2024  tot  donderdag 03-10-2024
(9 overnachtingen)€ 1.553,21
dinsdag 24-09-2024  tot  vrijdag 04-10-2024
(10 overnachtingen)€ 1.706,91
dinsdag 24-09-2024  tot  zaterdag 05-10-2024
(11 overnachtingen)€ 1.860,58
dinsdag 24-09-2024  tot  zondag 06-10-2024
(12 overnachtingen)€ 2.014,28
dinsdag 24-09-2024  tot  maandag 07-10-2024
(13 overnachtingen)€ 2.167,97
dinsdag 24-09-2024  tot  dinsdag 08-10-2024
(14 overnachtingen)€ 2.321,66
dinsdag 24-09-2024  tot  woensdag 09-10-2024
(15 overnachtingen)€ 2.475,34
dinsdag 24-09-2024  tot  donderdag 10-10-2024
(16 overnachtingen)€ 2.629,03
dinsdag 24-09-2024  tot  vrijdag 11-10-2024
(17 overnachtingen)€ 2.782,73
dinsdag 24-09-2024  tot  zaterdag 12-10-2024
(18 overnachtingen)€ 2.936,42
dinsdag 24-09-2024  tot  zondag 13-10-2024
(19 overnachtingen)€ 3.090,11
dinsdag 24-09-2024  tot  maandag 14-10-2024
(20 overnachtingen)€ 3.243,79
dinsdag 24-09-2024  tot  dinsdag 15-10-2024
(21 overnachtingen)€ 3.397,48
dinsdag 24-09-2024  tot  woensdag 16-10-2024
(22 overnachtingen)€ 4.348,82
dinsdag 24-09-2024  tot  donderdag 17-10-2024
(23 overnachtingen)€ 4.538,77
dinsdag 24-09-2024  tot  vrijdag 18-10-2024
(24 overnachtingen)€ 4.728,73
dinsdag 24-09-2024  tot  zaterdag 19-10-2024
(25 overnachtingen)€ 4.918,67
dinsdag 24-09-2024  tot  zondag 20-10-2024
(26 overnachtingen)€ 5.108,62
dinsdag 24-09-2024  tot  maandag 21-10-2024
(27 overnachtingen)€ 5.298,56
dinsdag 24-09-2024  tot  dinsdag 22-10-2024
(28 overnachtingen)€ 5.488,50

Uw gekozen periode

dinsdag 24-9-2024
(tussen 17:00 en 20:00)
vrijdag 27-9-2024
(tot 10:00)
€ 631,06details
Boek nu Andere datum?

Optionele services
Huisdieren:
Niet toegestaan

Prijs inclusief:
Eindschoonmaak
Bedlinnen
Handdoeken
Keukenlinnen
Toeristenbelasting

Deel

Deze website gebruikt cookies
Bungalowpret en derde partijen, maken op onze website gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Details’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze privacyverklaring.